Lodge – Maasai Mara

Mara River Lodge

Mara River Lodge ma jeden z najbardziej spektakularnych widoków w ekosystemie Serengeti – Mara. 
 
Lodge położona jest samą rzeką Mara na skraju rezerwatu dzikich zwierząt w północnej części parku Maasai Mara i wychodzi na głębokie baseny, w których przez cały dzień wygrzewają się krokodyle i hipopotamy. 

Malowana tradycyjną czerwoną ochrą Masajów i oświetlona setkami lampionów Lodge otoczona jest rodzimymi drzewami i roślinami i wtapia się w środowisko łącząc to co najlepsze w naturze.   

Mara TreeTops Camp

Mara TreeTops Luxury Camp to wiodąca na świecie marka hotelarska oferująca wysokiej jakości zakwaterowanie. 

Camp położony jest w pobliżu rzeki Talek i posiada jeden z najbardziej spektakularnych widoków.  

Mara TreeTops to 7 luksusowych namiotów w wyjątkowy sposób połączonych z nowoczesnymi i tradycyjnymi materiałami. Namioty składają się z dużego balkonu z widokiem na Rezerwat Narodowy Maasai Mara i rzekę Talek, przestronnej sypialni i łazienki z wanną i prysznicem. 

Każdy z namiotów ma połączenie z internetem. Camp oferuje obfite możliwości obserwowania dzikiej przyrody, rozkoszowania się cudami natury i poznawania Afryki poza najdzikszą wyobraźnią.  


Ashnil Mara Camp

 Ashnil Mara Camp znajduje się na terenie najlepszego rezerwatu dzikiej fauny i flory w Kenii, rezerwatu narodowego Maasai Mara. 

Ta niesamowita posiadłość obejmuje 30 luksusowych namiotów z widokiem na równiny Masajów. W każdym namiocie znajduje się luksusowa łazienka, garderoba, taras do relaksu i oglądania zwierząt. 

Tu wypróbujesz tradycyjne dania kuchni międzynarodowej, orientalnej i afrykańskiej.  Restauracja serwuje zestawy w formie bufetu, a bar na świeżym powietrzu oferuje szeroki wybór piw, koktajli i likierów. 

W pobliżu znajduje się nowoczesny salon z afrykańskim wystrojem. Jest to idealne miejsce na rozmowy biznesowe lub miejsce do spędzania wolnego czasu. 

Rozkoszuj się zapierającym dech w piersiach zachodem słońca po przejażdżce samochodem do tego prawdziwie niebiańskiego miejsca i rozpocznij dzień od porannej jazdy samochodem w spokojnej dziczy.

Facebook
Instagram